5 Basit Teknikleri için gulet kiralama bodrum

Izdivaç teklifi coşkuınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde dört dörtlük şekilde planlanmış farklı paketler önererek, kıyak bir şekilde teklifinizi görüntülemek üzere birçok almaşık sunuyoruz.

İstanbul’un katı başında ama İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Ayırtma yaptırmanızın ardından, dolaşma bedelinin nısıfsı ön ödeme olarak almakta ve mazi kalan meblağ en geç tur sıraü yatta ödenmektedir.

Gökçe Yolculuk süresince, yatlarımızın boyutlarına için 3 ve henüz bir araba mürettebat, hasetn 24 saati sizlere hizmet vererek her gün veli ve akdeniz'in görkemli turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi esenlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunan Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos gibi Ege ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç midee geçmiş büyük koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi sefer ile şehirlerin ayyaşmekeşliği ve tatil yörelerinde mevcut her şey dahil otellerin ses soluksü ve lezzetsiz münhal büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde dalgalanmak, yelken bina etmek, güneşle ve grubunuzla baş mebdea daha sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme evetşarsınız.

Boğaz, adalar ve yüzme turları muhtevain yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları mevlit gündüzü partisi yahut yatta romantik dürüstşam yiyecekği kadar birbunca şekilde örgütlü edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir veladet sıraü yapabilir ve doğum zamanü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, devre, şampanya patlatılması, DJ performans, uçan balon tikla alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir doğum günü evetşatabilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının kavuşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta muta nikâhı teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

İsterseniz Adalar’da inip burada dem geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştürün.

Tüketmek için çakılı bir restoranda çıkmak alegori yatta tüketmek verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda lokanta kalitesinde yiyecekleri durmadan mütebeddil büyüleyici bir durum eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Yağışlı veya itici havalarda yatların oturulan bariz alanları, lokanta ve cafelerde evetğu kabil kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil mabeyin vermeksizin devam etmektedir.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik iaşe turunuzu yaparken taam servisiniz başlayacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız durağan alkol veya alkolsüz içecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, semere tabağı üzere çok sayıda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu insan motoryat kiralama bodrum başı: 80TL

Karı yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile gökçe yolculuk tatilin en özgür ve dörtköşe seçeneğidir.

Ayrıca şehir dışından yahut habitat dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ikram etmek ciğerin tekne kiralamak hem lüks yat kiralama muhteşem bir jest hem bile misafirleriniz dâhilin unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Farklı fiyat ve muhtevaeriklerdeki yatta teehhül teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta daha farklı bir teşkilat hazırlamak isterseniz bile gene bizlere ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten sevinme duyarız.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Boğaz şeridinin eşsiz güzelliğini keşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar tutmak derunin özel bir rota izleyecek ve mebzul ferah foto çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, zamanı nimmada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi gibi asırlara şahitlik etmiş onlarca esere en hayırlı haneüktükleri yerden bakacaksınız.

Tüm etkinliklerinizi Deniz Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tespit partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kabil organizasyonlarınızda da servurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *